Paralelci medya ahlâksızlıkta hiçbir sınır tanımadığını, Cumhurbaşkanının ailesi ile ilgili olarak yayınladığı bir haberle bir kere daha gösterdi.

Haberde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a IŞİD liderlerinden birinin talip olduğu iddiasına yer verildi.

Bu çirkin iddia, ahlâkî yönü tartışmalı eylemlerle sık sık kendisinden söz ettiren CHP milletvekili Mahmut Tanal tarafından gündeme getirildi.

Daha önce Validebağ’daki bir eylem sırasında kadın polisi taciz eden, cinsel sapıkların Ramazan ortasındaki rezil gösterisinde arkadan aldığı destekle polis aracına tırmanıp şov yapan Mahmut Tanal, bu defa İçişleri Bakanı tarafından cevaplandırılması isteğiyle Meclis’e bir soru önergesi verdi.

Tanal, önergesinde, IŞİD’e bağlı Lazika İslam Emirliği adlı örgütün lideri tarafından Sümeyye Erdoğan’a evlenme teklif edildiği iddiasına yer verdi ve bu örgütün araştırılmasını istedi.

Halen devam etmekte olan dâvâlarda FETÖ (Fetullahçı Terör Örgütü) adıyla anılan mahut cemaatin yayın organı Today’s Zaman da bu haberi tantanalı bir surette büyüterek verdi.

Daha sonra ise söz konusu ahlâk dışı haber, sosyal medyada ahlâk yoksunu ve namus düşmanı Haşhaşî güruhunun hayâsızca tweet’lerine konu teşkil etti.

——————————-

(*) Bu kısım, okuyucu tarafından doldurulmak üzere …………… şeklinde boş bırakılmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız