UTESAV tarafından düzenlenen Kur’an Buluşmalarının 147’ncisi yarın sabah (4 Şubat) yine 07:30’dan itibaren MÜSİAD Genel Merkezinde yapılacak.

Canlı olarak internet üzerinden de yayınlanacak olan Kur’an Buluşmasında, bu hafta yine Âl-i İmrân sûresinin 47’inci âyetine devam ediyoruz. Geçen hafta “Allah dilediğini yaratır” ifadesindeki “İlâhî irade” kavramı üzerinde durmuştuk. Bu defa ise “halk” (yaratma) kavramını, Kur’ân’daki örnekleriyle beraber kavramaya çalışacağız.

Bizzat katılma imkânı olmayanlar, programı YouTube’un şu adresteki “Erdemli Hayat” kanalından canlı olarak takip edebilecekler:

https://www.youtube.com/channel/UC0Lk_fH45SkCr35I34PsoBw

Sütlüce’deki MÜSİAD Genel Merkezinde sunumlu olarak cereyan eden Kur’ân Buluşmaları UTESAV tarafından organize ediliyor ve Ocak 2013’ten itibaren devam ediyor. Buluşmalar, her Cumartesi sabahı saat 7 ile 9 arasında cereyan ediyor.

Bu seneki saat uygulaması sebebiyle, 7’de beraberce kılınacak sabah namazından sonra, programımız simit-peynir-çay’dan meydana gelen bir kahvaltı ikramı ile başlayacak, 7:30’dan itibaren de sunum ve onu takiben soru-cevaplarla devam edecek.

Herkese açık olarak cereyan eden Kur’an Buluşmalarında hanımlar için de yer ayrılmış bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız