UTESAV organizasyonuyla gerçekleşen Kur’an Buluşmalarının 145’incisi yarın sabah (21 Ocak) yine 07:30’dan itibaren MÜSİAD Genel Merkezinde yapılacak.

Canlı olarak internet üzerinden de yayınlanacak olan Kur’an Buluşmasının bu haftaki konusu, Âl-i İmrân sûresinin 46’ncı âyeti. İsa aleyhisselâmın beşikte konuşacağını ve salih kullardan olacağını müjdeleyen bu âyet vesilesiyle, “konuşma” mucizesine göz atacak, bu arada Kur’an’da çok geniş şekilde ele alınan “salâhat” kavramını inceleyeceğiz. Bu incelemelerimizin sonuçları da, herhalde, bizi günlük hayatımızın akışını bir kere daha gözden geçirmeye sevk edecek.

Programı canlı olarak Erdemli Hayat’ın YouTube sayfasından izleyebilirsiniz (Yenilik ve ilâvelerden haberdar olmak için sayfaya abone olmayı unutmayınız):  https://www.youtube.com/channel/UC0Lk_fH45SkCr35I34PsoBw

Sütlüce’deki MÜSİAD Genel Merkezinde sunumlu olarak cereyan eden Kur’ân Buluşmaları UTESAV tarafından organize ediliyor ve Ocak 2013’ten itibaren devam ediyor. Buluşmalar, her Cumartesi sabahı saat 7 ile 9 arasında cereyan ediyor.

Bu seneki saat uygulaması sebebiyle, 7’de beraberce kılınacak sabah namazından sonra, programımız simit-peynir-çay’dan meydana gelen bir kahvaltı ikramı ile başlayacak, 7:30’dan itibaren de sunum ve onu takiben soru-cevaplarla devam edecek.

Herkese açık olarak cereyan eden Kur’an Buluşmalarında hanımlar için de yer ayrılmış bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız