Kur’an Buluşmalarının bu haftaki (25 Mart Cumartesi) bölümünde Âl-i İmrân sûresine 59’uncu âyetten itibaren devam ediyoruz.

UTESAV tarafından “Erdemli İş Adamı” projesi çerçevesinde düzenlenen Kur’an Buluşmalarının bu haftaki gündeminde yer alan önemli konulardan birisini, 60’ıncı âyette geçen “hak” kelimesi teşkil ediyor. Kur’ân-ı Kerim’de yüzlerce âyette yer alan ve birbiriyle bağlantılı pek çok mânâlarda kullanılan bu kelime, son derece geniş ve derin bir anlam zenginliğiyle karşımıza çıkıyor.

Sütlüce’deki MÜSİAD Genel Merkezinde sunumlu olarak cereyan eden Kur’ân Buluşmaları UTESAV tarafından organize ediliyor ve Ocak 2013’ten itibaren devam ediyor. Buluşmalar, her Cumartesi sabahı saat 7 ile 9 arasında cereyan ediyor.

Programımız simit-peynir-çay’dan meydana gelen bir kahvaltı ikramı ile başlıyor, 7:30’dan itibaren de sunum ve onu takiben soru-cevaplarla devam ediyor.

Herkese açık olarak cereyan eden Kur’an Buluşmalarında hanımlar için de yer ayrılmış bulunuyor.

25 Mart Cumartesi sabahı gerçekleşecek olan bu buluşmaya bizzat katılma imkânı olmayanlar, programı YouTube’un şu adresteki “Erdemli Hayat” kanalından canlı olarak takip edebilecekler:

https://www.youtube.com/channel/UC0Lk_fH45SkCr35I34PsoBw

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız