Falcılar insanları dinlerinden, imanlarından etmek için yine kollarını sıvadı.

Astroloji adı altında pazarlanan efsaneler, Allah’ın mülkünü ve egemenliğini yıldızlar arasında bölüştürerek insanları korkutuyorlar.

Ne yazık ki, mütedeyyin olarak bildiğimiz çevrelerde de, insanların imanını temelinden kemiren bu bâtıl inanışlar kendisine bir taban bulabiliyor. Ve pek çok kimse, iyi birşey yapıyorum zannıyla, bu hurafelerin peşine düşerek imanlarını temelinden zaafa uğratıyorlar.

Biliyoruz, insanlara hurafe satarak geçimlerini sağlayanlar asla bu işten vazgeçmeyecek. Bunlara karşı biz de hakikati tekrar tekrar anlatmaktan vazgeçmeyeceğiz. Tâ ki, insanların hiç değilse bir kısmı, kendilerini Allah’ın rahmetinden ebediyen uzaklaştırabilecek bir tehlikeden haberdar olsun ve tuzaklara kapılmasın.

Şimdi, şu “astroloji” adı altında sunulan şeyin aslı nedir, ne değildir, dayandığı birşey var mıdır gibi soruların tümünü birden temelden ele alan ve kesin delillere dayanarak net bir şekilde açıklayan yazılarımızın bağlantılarını tekrar veriyoruz. Arzu edenler, bu yazıları videolarından da izleyebilirler. Okuyan ve izleyenlerden insaniyet ve İslâmiyet namına istirhamımız, bu uyarıları mümkün olduğu kadar çok kişiye ileterek bu konuda bir şuurun yaygınlaşmasına yardımcı olmalarıdır.

Lütfen aşağıdaki bağlantıları, sırasıyla okuyunuz:

https://www.yazarumit.com/burclar-nedir-ne-degildir/

https://www.yazarumit.com/yeni-yilda-burclar-hicbir-is-yapmayacak-2/

https://www.yazarumit.com/iliklere-kadar-islemis-musrik-ruhu-astroloji/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız