Dünya sapıkları, Ramazan ayında İstanbul’da bir hafta boyunca düzenleyecekleri faaliyetlerle İslâm âleminde bir gedik açmayı planlıyor.

Önümüzdeki Pazartesi başlayan sapıklar haftası faaliyetleri arasında en önemli iki tanesini, 27 Haziran Cumartesi günü verilecek konser ile ertesi günkü yürüyüş teşkil ediyor.

KARAMAN’I KARALAMA KAMPANYASI

Amerikan sapıklarının teşkil ettiği “Boston Eşcinsel Erkekler Korosu” tarafından verilecek olan konser, Zorlu Center’da planlanmış, ancak tepkiler üzerine Zorlu Center koroya yer sağlamaktan vazgeçince Boğaziçi Üniversitesi bu etkinliğe sahip çıkmış ve kapılarını ücretsiz olarak sapıklar korosuna açmıştı.

Boğaziçi Üniversitesini bu tahrikçi tutumundan vazgeçmeye çağıran Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Karaman ise, eşcinsel çevreler ile malûm medyanın saldırılarına hedef oldu. Aynı yerden aldıkları işaretle harekete geçtikleri izlenimini veren mihraklar, Karaman’ı yoğun ateş altında tutarak, benzer tepkilerin önünü almaya çalışıyor.

İSLÂM ÂLEMİNİ YARMA TEŞEBBÜSÜ

Eşcinselliği bütün dünyada meşrulaştırmak misyonunu üstlenmiş bulunan Bostonlu sapıklar korosu, İsrail ile Türkiye’de peş peşe vermeyi planladığı konser ile, Ortadoğuya ve İslâm âlemine adım atmayı planlıyor.

Koro, 2005 yılında Doğu Avrupa ülkelerinde verdiği konserlerde de büyük tepkiyle karşılaşmış, Polonya konserini ancak sıkı polis önlemi altında gerçekleştirebilmişti.

Bu defa İslâm’ın kutsal ayında ve İslâm’ın sembolü İstanbul’da iğrençliklerini sergilemek suretiyle, sapıklar korosu, karşılarındaki en büyük engel olan İslâm’a büyük bir darbe vurmuş olacağını hesaplıyor.

***

Konuyla ilgili diğer haberler:

http://www.yazarumitsimsek.com/dunya-sapiklarinin-ramazan-cikarmasi/

http://www.yazarumitsimsek.com/iste-sapik-bir-kavmin-akibeti/

http://www.yazarumitsimsek.com/lut-kavmi-hortlamis-gibi/

http://www.yazarumitsimsek.com/ateist-ve-escinsellere-kotu-bakmak/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız