“Vatan hasretini dindirme” ihtimali Teröristbaşını panikletti.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ lideri Fetullah Gülen’i Allah’ın izniyle ABD Başkanı Barack Obama’dan isteyince, Teröristbaşı her zaman yaptığını yaptı:

Hemen kendisiyle bir röportaj yaptırdı.

Sahibinin Sesi ekranlarına çıkarak, ev sahibi ve patronu olan ABD’ye övgüler düzdü ve “Ne olur beni bırakmayın” şeklinde özetlenebilecek bir yakarışta bulundu.

Bu arada, Teröristbaşının “dâüssıla” denen vatan hasretinden muztarip olduğunu da öğrenmiş olduk. Fakat nedense bu hasretini dindirmeye hiç yanaşmıyor!

Bir başka öğrendiğimiz şey, 28 Şubat döneminden bu yana ABD’de oturmakta olduğu sarayın kendi malı olmadığı, bu sarayda kira ile oturmakta olduğu idi. Yoksa, Teröristbaşı, bu dünyada bir dikili taşın bile sahibi değilmiş. (Herhalde, Amerika’da saray kiralamak, Anadolu köylerinden birinde gecekondu kiralamak gibi birşey olmalı! Ama Teröristbaşının emekli maaşı da kesildikten sonra bakalım bu kiraları nasıl ödeyecek?)

Fetullah Gülen’in lügatinde liderlik işte böyle birşey:

Yıllar önce tehlikeyi sezer sezmez farelerden önce gemiyi terk ederek ABD’ye sığınmıştı. Şimdi de on binlerce adamını ateşe attıktan sonra, onlardan birçoğu ömrünün geri kalan kısmını 3 metrekarelik hücrelerde nasıl geçireceğini düşünürken, kendisi Amerika’daki sarayını nasıl kurtaracağını düşünüyor.

“Sarayı kurtarsın, sonra bize de sıra gelir” diye ümitlenmeyin sakın. Daha darbenin başarısızlığı ortaya çıkar çıkmaz sizi satıvermişti, unuttunuz mu?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız